Informace pro nově příchozí

1.1. O obchodu vodakvam.cz

Vodakvam.cz novým obchodem, kterým chceme zpřístupnit balenou pitnou vodu široké veřejnosti. Výrobou s distribucí balené vody se zabýváme již od roku 1999. Během několika málo let jsme díky vysoké kvalitě a chuti vody uspokojili mnoho zákazníku a v současné době expandujeme a rozšiřujeme nabídku.

1.2. Proč nakupovat u nás?

Nakupovat u nás je velmi výhodné a pohodlné můžete nakupovat v teple domova nebo kanceláře. Nakoupíte zde zboží za nižší cenu než v kamenných obchodech. Sortiment výrobku je také mnohem širší než v kamenných obchodech. Pohodlně můžete srovnávat produkty mezi sebou a vybrat si právě ten, který bude splňovat vaše požadavky. Navíc můžete získat slevové a bonusové výhody za provedené nákupy, zasíláme je v nabídkových e-mailech nebo je můžete získat ve speciálních akcích pořádaných vodakvam.cz. Být naším zákazníkem se rozhodně vyplatí.

1.3. Ochrana osobních dat

Vážíme sivaší důvěry a chráníme vaše data před zneužitím. Vaše data shromažďujeme výhradně proto, abychom zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je třetím stranám.

Bezpečnost vašich dat na internetu je pro nás velmi důležitá a věnujeme jí maximální pozornost. Abychom vám mohli nabídnout co nejkvalitnější služby, potřebujeme některá vaše data znát. Veškeré informace o vaší osobě však používáme pouze pro naši potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě nikomu jinému. K informacím obsahujícím vaše osobní údaje mají přístup pouze oprávněné osoby, které prošly příslušným školením a které jsou povinny dodržovat zákonem stanovené povinnosti a postupy.

Souhlas se zpracováním osobních dat

Stanete-li se zákazníkem internetového obchodu vodakvam.cz, dáváte již při registraci souhlas s tím, že údaje o vás a vašich nákupech budou shromažďovány a používány. S těmito údaji je zacházeno výhradně dle zákonem stanovených postupů a norem.

Údaje o vaší činnosti na vodakvam.cz

Údaje o vašich nákupech na našem obchodě - vaše objednávky - jsou shromažďovány. Je to nutné kvůli zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a v neposlední řadě mohou tato data posloužit i vaší zpětné kontrole. Informace o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

Vymazání osobních údajů

V případě, že chcete, aby vaše osobní údaje byly z naší databáze zcela odstraněny, zašlete prosím žádost o vymazání osobních údajů na adresu info@vodakvam.cz. Vaše osobní údaje budou neprodleně z databáze odstraněny, v případě dalšího nákupů budete muset vytvořit zcela nový zákaznický účet.

Využití vašich dat mimo internetový obchod vodakvam.cz

Vaše registrační data mohou být využita pro zlepšení uživatelského komfortu na jiných internetových serverech naší společnosti, které navštívíte. Některé z nich mohou využít informace už jednou zadané na vodakvam.cz, aby vás ušetřily zbytečného vyplňování stále stejných dat.

Poskytování dat třetím osobám

Vaše data, která uvádíte na vodakvam.cz jsou důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk jako jsou banky, společnosti vydávající platební karty apod. To však vždy pouze v rámci jedné konkrétní platby s využitím těchto služeb a výhradně v mezích zákona na ochranu osobních údajů.

1.4. Zasílání nabídkových e-mailů

Registrací v našem obchodě budete automaticky zařazeni do databáze zákazníků společnosti. Podle novely zákona č. 480/2004 Sb. je možné využít tyto podrobnosti elektronického kontaktu pro potřeby šíření obchodních sdělení týkajících se našich vlastních výrobků nebo služeb formou nabídkových e-mailů. Každý nabídkový e-mail vždy obsahuje krátký návod k odhlášení odběru podobných e-mailů. Pokud se rozhodnete od zasílání nabídkových e-mailů odhlásit, bude jejich rozesílání okamžitě zastaveno.

Odhlášením od odběru nabídkových e-mailů nijak neovlivňuje vaši registraci jako zákazníka našich obchodů. V případě zájmu o opětovné přihlášení k odběru nabídkových e-mailů se můžete zaregistrovat pomocí menu svého zákaznického účtu.

1.4.1. Registrace zasílání novinek

Nabídkové e-maily vám budou zasílány maximálně čtyřikrát do měsíce a velikost jednotlivých emailových zpráv nepřekročí 500 kB a pokud bude zprava ve formátu HTML, budou grafické prvky uloženy na našem serveru a nebudou zahrnuty do těla e-mailu.

Každý e-mail bude obsahovat krátký návod k odhlášení odběru podobných e-mailu obchodu.

1.4.2. Co tímto přihlášením získáváte?

Informace o novinkách a slevách, výprodejích a mimořádných akcích.