Best AQUA CORAL WATER

Nový produkt

 • nenahraditelný potravinový doplněk s mořským korálem pro obohacení pitné vody z kohoutku nebo balené pitné vody vápníkem, hořčíkem a řadou stopových prvků důležitých pro zdraví

 

 • odstraňuje z kohoutkové vody škodliviny a zbytkový chlór
 • zvyšuje pH vody na mírně zásadité - pomáhá vyrovnávat nežádoucí překyselení organismu
 • obsahuje 100% přírodní minerály

 

Více informací

94 Kč s DPH

Více informací

                     

potravinový doplněk s mořským korálem obohacující vodu 100% přírodními minerály a zlepšující kvalitu pitné vody z kohoutku

 

Best AQUA CORAL WATER je potravinovým doplňkem*), který je tvořen přírodním mořským korálovým pískem. Je složen zejména z vápníku a hořčíku v přirozené rovnováze a desítek stopových prvků obsažených v oceánské vodě, které jsou důležité pro zdravý organismus. S ohledem na jeho složení se jedná o jedinečný nenahraditelný doplněk, který by neměl chybět ve vašem pitném režimu. Po vložení sáčků Best AQUA CORAL WATER do nádoby s pitnou vodou (z kohoutku) nebo s balenou pitnou vodou, dochází k částečnému rozpouštění korálového písku a voda se tak obohacuje o cenné minerály (vápník, hořčík a desítky stopových prvků). Takto připravená voda po vypití udržuje zdravé kosti a zuby, příznivě působí na metabolismus, správnou funkci buněk všech tělesných orgánů, zlepšuje minerální rovnováhu v těle, podporuje správnou funkci svalů včetně srdce a přispívá k udržení správného krevního tlaku.Hlavní surovinou Best AQUA CORAL WATER je mořský korálový písek.Tento materiál je používán jako potravinový doplněk s laboratorními a mikrobiologickými atesty, a proto je zdraví bezpečný.

Best AQUA CORAL WATER mimo uvedené zdravotní účinky také zlepšuje kvalitu pitné vody a má i celou řadu dalších výhod a využití uvedených níže.

 

Pozn.: *) Samotné sáčky a korálový písek Best AQUA CORAL WATER nejsou určeny k jídlu. Používají se jen pro zvýšení mineralizace a k úpravě pitné vody podle návodu uvedeného na balení.

 

Obsah balení Best AQUA CORAL WATER:

Obsah balení

6 sáčků (1 gram x 6) k úpravě a mineralizaci

cca 12 litrů pitné vody

Složení  Korálový písek .... 99,5 %    Vitamín C .... 0,5 %  

 

Standardní minerální složení přírodních korálových zrn:

Vápník 35% Hořčík 2% Železo 0,12%
Mangan 12,0 ppm Draslík 10 ppm Zinek 2,4 ppm
Jód 2,2 ppm Měď 0,8 ppm Selen 0,05 ppm

 ppm = parts per million (z angličtiny, česky „dílů či částic na jeden milion“)


 

Funkce Best AQUA CORAL WATER:

 

  1.     Voda se mění na lahodnou minerální vodu

Čistě přírodní minerály - vápník, hořčík, atd. – obsažené v mořských korálech pronikají do vody a mění ji na výbornou vodu k pití. Jelikož jsou rozpuštěné minerály v iontové formě, jsou snadno vstřebatelné do těla. Tato voda je vhodná pro běžné pití, pro sportovce – dodává minerály po sportovním výkonu, pro lidi v rekonvalescenci.

  2.     Odstraňuje zbytky chlóru a jiných nečistot obsažených ve vodě

Přirozené vlastnosti korálových zrn odstraňují zbytky chlóru a jiné nečistoty obsažené ve vodě. Odstraňuje železnou rez, zápach, látky s agresivní vůní nebo chutí a cizorodé látky. Odstraňuje trihalomethan, fenol, apod. Voda je pak chutnější a lahodnější. Voda se stává více sterilní a může se tak uchovávat po delší dobu. Podívejte se na video - názorná ukázka prezentující účinnost odstranění chlóru z vody. (Po přidání chloračního činidla do sklenice s vodou se voda zbarví do žluta. Po vložení sáčku s korálovým pískem do sklenice dochází k odstranění chlóru sorpční schopností velmi porézního korálového písku - voda je pak opět čirá a bez chlóru). POKUD SE VÁM VIDEO NEZOBRAZÍ, NALEZNETE JEJ VÝŠE V SEKCI "KE STAŽENÍ" K TOMUTO PRODUKTU.

 

 

  3.     Upravuje pH vody na mírně zásadité

Korálová zrna mění pH vody na mírně zásadité. Pití mírně zásadité vody je důležité pro zdravé tělo, protože vyrovnává nežádoucí překyselení organismu. Podívejte se na video - názorná ukázka prezentující zvýšení pH vody - nejdříve je činidlem upraveno pH vody ve sklenici na kyselejší (zbarví se do zelené barvy - je vidět i na stupnici umístěné vzadu). Po vložení sáčku s korálovým pískem dochází ke změně barvy na modrou - došlo ke zvýšení pH vody do zásadité oblasti. POKUD SE VÁM VIDEO NEZOBRAZÍ, NALEZNETE JEJ VÝŠE V SEKCI "KE STAŽENÍ" K TOMUTO PRODUKTU.

 


 

Výhody a různorodé využití Best AQUA CORAL WATER:

 

 •   Best AQUA CORAL WATER je přenosný a má velmi snadné použití

Vezměte si s sebou sáčky Best AQUA CORAL WATERdo práce, nebo když cestujete. Takto můžete doplňovat minerály kdykoliv a kdekoliv. Stačí vhodit sáček do láhve s vodou, zatřást, nechat odstát a nápoj pro rychlý minerální příjem je připraven k pití. Rozpustnost korálového písku stoupá s časem. Proto nechte Best AQUA CORAL WATER sáček v láhvi cca 1 hodinu.

 

 •   Best AQUA CORAL WATER je tepelně odolný

Vodu s Best AQUA CORALmůžete používat při přípravě teplých nápojů – kávy, čaje apod.

 

 •   Best AQUA CORAL WATER je skvělý pro mytí ovoce a zeleniny

Ovoce a zelenina omytá ve vodě s Best AQUA CORAL WATER je déle čerstvá a její chuť je sladší.

 

 •   Best AQUA CORAL WATER v kosmetice

Vodu s Best AQUA CORAL WATER obsahující vápník, hořčík a další minerály lze použít v rozprašovači - pro osvěžení pokožky těla, pro osvěžení obličeje po odlíčení apod.

 

 •   Best AQUA CORAL WATER je ideální také pro pitný režim domácích mazlíčků

Voda s Best AQUA CORAL WATER poskytuje základní minerály a živiny pro zdraví a krásu vašeho domácího mazlíčka, když se mu podá jako nápoj.

 

 •   Best AQUA CORAL WATER je ekonomický a ekologický

Použitím Best AQUA CORAL WATER snižujete náklady tím, že nekupujete minerálních vody v PET lahvích a snižujete tak množství vznikajícího odpadu. Best AQUA CORAL WATER je mnohdy levnější varianta než nákup minerálních vod. 

 

 •   Život po životě: Opětovné použití Best AQUA CORAL WATER

Po použití sáčků Best AQUA CORAL WATER pro pitnou vodu je možno je dále použít. Jelikož sáčky obsahují cca 35 % vápníku můžete jejich obsah přidávat jako hnojivo do půdy na zahradě nebo do zeminy v truhlících na balkóně. Můžete je také dát do vany při koupeli.

 


 

Tajemství dlouhověkosti obyvatel ostrovů Okinawa

Pětkrát více obyvatel ostrovů Okinawa se dožije 100 let ve srovnání se zbytkem Japonska, přestože Japonci jsou národ s největší dlouhověkostí na světě. Navíc, nejenže obyvatelé Okinawy jsou na světě s nejdelší délkou života, ale také s nejdelší délkou života dožitého ve zdraví. Tajemství jejich dlouhověkosti a nízkého výskytu chronických onemocnění je směs stravy, nápojů, životního stylu a genetiky. Přispívá k tomu nemalou měrou voda, kterou obyvatelé Okinawy pijí. Jedná se o vodu, která je přefiltrována přes skalní podloží tvořené bývalými korálovými útesy. Voda je v tomto prostředí jedinečným přírodním způsobem obohacována o vápník, hořčík a desítky dalších stopových prvků, které zdravý lidský organismus nezbytně potřebuje přijímat pro zajištění dlouhého kvalitního života, a které jsou prospěšné pro všechen život na Zemi.

Voda je nenahraditelná pro všechny organismy na Zemi. Přitom je také důležitá kvalita vody s dostatkem minerálů, protože jejich nedostatek negativně ovlivňuje zdraví a délku života. Například nízké množství jódu ve vodě nepříznivě ovlivní činnost štítné žlázy. Nedostatek vápníku ohrožuje vývoj a stavbu kostí. Podobně je při nedostatku dalších prvků ohrožena správná činnost srdce, svalů, krvetvorba, funkce kloubů atd.

Pro snížení těchto negativních jevů je tedy nutné pít kvalitní vodu s velkou škálou minerálů. Tuto možnost vám nabízí jedinečný potravinový doplněk Best AQUA CORAL WATER s mořským korálovým pískem, který obsahuje potřebné minerály v přirozené rovnováze.     

 

Okinawa: Korálový ostrovní ráj

Zdroj přírodních korálových zrn Best AQUA CORAL WATER je oceánské dno u pobřeží subtropických ostrovů Okinawa. Okinawa je nejjižnější japonská prefektura, kterou tvoří řetěz ostrovů. Tento jižní ráj je obdařen korálovými útesy, které jsou známé jako jedny z nejkrásnějších na světě.

 

Korálový písek

Přírodní korálová zrna použitá v Best AQUA CORAL WATER jsou známá také jako „korálový písek“, který je tvořen převážně z lastur a skeletů útesových korálů a dírkonožců (foraminifer) a je tvořen převážně z přírodního uhličitanu vápenatého CaCO3 a vzácných stopových prvků. Korálová zrna jsou zrna útesových korálů, která jsou již uložena na mořském dně (tedy jsou na konci dlouhého životního cyklu korálového útesu). Způsob, kterým se šetrně a v omezeném množství korálová zrna získávají, neničí živé korálové útesy a nijak nepoškozuje životní prostředí.

Když je korálový písek používán k čištění a úpravě vody, minerály přechází do vody a vytváří tak vynikající minerální vodu s minerální rovnováhou. Zároveň se upravuje pH vody z vodovodu na mírně alkalické a odstraňují se z ní zbytky chlóru. Protože korálový písek je porézní materiál s nesčetnými malými otvory o velikosti 10 μm nebo menšími, také absorbuje a odstraňuje těžké kovy, cizorodé látky, a další nečistoty z vody.

 

I Vy si můžete dopřát vynikající vodu obohacenou minerály, která Vám pomůže, stejně jako lidem z Okinawy, těšit se dobrému zdraví po mnoho let.

 

Propijte se k dlouhověkosti.

Pijte vodu s Best AQUA CORAL WATER.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Best AQUA CORAL WATER

Best AQUA CORAL WATER

 • nenahraditelný potravinový doplněk s mořským korálem pro obohacení pitné vody z kohoutku nebo balené pitné vody vápníkem, hořčíkem a řadou stopových prvků důležitých pro zdraví

 

 • odstraňuje z kohoutkové vody škodliviny a zbytkový chlór
 • zvyšuje pH vody na mírně zásadité - pomáhá vyrovnávat nežádoucí překyselení organismu
 • obsahuje 100% přírodní minerály

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: